Justyna Hebda - harfa
harfa
Justyna Hebda - harfistka, krakowianka. Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie dr Malwiny Lipiec-Rozmysłowicz oraz Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze w klasie prof. Jany Bouskovej jako stypendystka programu Erasmus+. Trzykrotnie nagrodzona stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Swoje umiejętności szlifowała na licznych kursach harfowych w (Polsce i USA) oraz orkiestrowych - International Lutosławski Youth Orchestra.
Współpracuje z orkiestrami symfonicznymi w Polsce i Czechach wykonując muzykę klasyczną oraz rozrywkową (m.in. Filharmonia Krakowska, NFM Filharmonia Wrocławska, Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, Bon Art Pops Orchestra, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej - trasa z artystką Sanah). 
Angażuje się w edukację młodych odbiorców sztuki biorąc udział w licznych koncertach i audycjach umuzykalniających, spełnia się także jako pedagog w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. K. Lipińskiego oraz w Szkole Muzycznej im. W. Lutosławskiego w Lublinie. 
Występuje kameralnie w duecie z klarnecistą Andrzejem Schabem oraz ze skrzypaczką Aleksandrą Głuch, z którą koncertowała m.in. w sali kameralnej NOSPR oraz zdobyła I miejsce na Festiwalu Duetów z Harfą (2021).